O nás

Tak dlouho jsme na internetu postrádali magazín s informacemi o modulárním bydlení a nízkonákladových stavbách, až jsme si takový internetový časopis museli založit. Věříme tomu, že modulární domy resp. částečně typizovaná a prefabrikovaná výstavba je budoucností moderního bydlení nejen u nás. Toto řešení jde ruku v ruce se snižováním nákladů na bydlení, na energie, zmenšuje zátěž na životní prostředí a bere v potaz efektivní využití obnovitelných zdrojů. Díky modularitě se může snížit cena výsledných domků a díky typizaci a prefabrikaci se sníží možnost nekvalitně provedené práce a zvýší životnost. Ve výsledku dostane zákazník levný kvalitní dům s nízkými měsíčními náklady.

Evropská unie postupně tlačí na stavební průmysl a chystá další zpřísňování novostaveb. Tak zvané domy s téměř nulovou spotřebou energie by se měly povinně stavět od roku 2020. Je tedy zřejmé, že v blízké budoucnosti lze očekávat velké změny a nové trendy ve výstavbě rodinných domů. Souběžně s těmito požadavky kráčí dopředu i moderní technologie, ostrovní domy a systémy. Nevíme, co budoucnost přinese, ale můžete být u toho s námi 😉

„Modulární domy jsou moderní levné domy, které nezatíží vaši peněženku jak při jejich pořízení, tak při následném provozu.“

Mnoho lidí si pod pojmem modulární resp. mobilní dům představí škaredý mobilheim, opak je však pravdou, v této době běží dokonce už i u nás několik zajímavých a úspěšných projektů plnohodnotných prefabrikovaných malých domků, které uživateli nabídnou veškerý komfort a vynikající moderní design. Žádné přebudované maringotky, ale kvalitní levné bydlení životností srovnatelné s tradičními zděnými domy.

Pojďte se s námi ponořit do světa menších promyšlených domků, jejichž provoz vás finančně nezatíží. Objevte s námi kouzlo modulárních staveb. Na stránkách magazínu 25m.cz vás chceme informovat o nových trendech ve světě, nadějných projektech u nás, zajímavých řešeních, nových technologiích a vším, co s tématem nízkonákladového bydlení souvisí. Ať už vám magazín bude sloužit k vaší inspiraci, nebo jen máte rádi minimalismus, vítáme vás na palubě!

Váš team 25m.cz!

PS: chcete s námi spolupracovat, nebo jen něco probrat? Kontaktuje nas prosím prostřednictvím kontaktního formuláře zde